فارسی نویسی بر روی LCD با رابط گرافیکی EmWin

380,000 ریال

توضیحات

EmWin کتابخانه گرافیکی برای LCD های رنگی می باشد. توسط این کتابخانه شما می توانید یک رابط گرافیکی بسیار قوی برای خود طراحی کنید.این کتابخانه دارای توابع بسیار گسترده برای کار با متن ها و تصاویر و ویرایش آنها می باشد. توسط این کتابخانه سرعت شما در طراحی رابطه های GUI بسیار سرعت می گیرد.


بخش اول:

راه اندازی ال سی دی رنگی ۳٫۵ اینچی با درایور ILI9481 و رابط گرافیکی EmWin در میکرو STM32


قسمت سوم:

آموزش ساخت فونت فارسی با نرم افزار Font Convertor و اضافه کردن آن به کامپایلر و نمایش فونت فارسی بر روی LCD به همراه آموزش تکمیلی

 در این آموزش طریقه ساخت انواع مختلف فونت فارسی با استفاده از نرم افزار Font Convertor به شما توضیح داده خواهد شد. همچنین طریقه اضافه کردن فونت به کامپایلر و نمایش فونت فارسی بر روی LCD به شما توضیح داده می شود.


نکته ۱: کامپایلر استفاده شده در این پروژه IAR بوده و در کامپایلرهای دیگر هیچ تفاوتی ندارد.

نکته ۲: این پروژه با نرم افزار STM32 CUBE MX نسخه ۵٫۳ کانفیگ شده است.


در این پروژه از بخش های مهم و کاربردی رابط گرافیکی EmWin با نرم افزار GUI Builder و تولید فونت فارسی با استفاده از نرم افزار Font Convertor که در فایل پروژه به همراه کد سورس آن موجود می باشد، توضیح داده می شود. لازم به ذکر است که رابط گرافیکی EmWin گستردگی فراوانی دارد که آموزش کامل آن حداقل ۳۰ ساعت زمان نیاز دارد لذا ما در این آموزش نکات مهم و کاربردی استفاده از این رابط گرافیکی را به شما آموزش داده ایم.

لینک دانلود قسمت دوم


لینک دانلود قسمت اول