سایت تخصصی میکروکنترلر STM32 راه اندازی شد.

این وب سایت برای آموزش تخصصی میکروکنترلر ARM از کمپانی ST تحت عنوان STM32 و STM8 با نرم افزار های رایج این سری از میکروکنترلرهای 8 و 32 بیتی شامل KEIL و IAR به همراه فیلم های آموزشی این میکرو کنترلر ، کد نویسی و ساخت کتابخانه های مختلف ، معرفی و آموزش نرم افزارهای مرتبط به میکرو کنترلر STM و … راه اندازی شده است.

حیطه کاری وب سایت:

1- آموزش ها

الف- آموزش تصویری

در این آموزش، از معرفی میکروکنترلر STM32 گرفته تا راه اندازی پیکربندی های مختلف میکرو کنترلر، راه اندازی انواع ماژول ها و سنسورهای رایج موجود در بازار ایران و جهان، راه اندازی قطعات الکترونیکی و … را به صورت ویدئویی آموزش می دهیم.

ب- آموزش رایگان

در این آموزش، همچون مورد (الف)، آموزش های تصویری و متنی در قالب فیلم و مقاله آموزش داده خواهد شد.

ج- اموزش متنی

در این آموزش، در قالب مقاله به صورت های PDF ، Word ، Power Point و … را آموزش می هیم.


2- دانلود

الف- دانلود پروژه

در این بخش به معرفی پروژه های مختلف با میکروکنترلر STM32 , STM8 به صورت های سفارش پروژه جدید، معرفی پروژه و فروش پروژه انجام شده می پردازیم.

ب- دانلود نرم افزار

در این بخش به معرفی و دانلود نرم افزارهای مختلف مورد استفاده برای میکروکنترلر STM32 و STM8 می پردازیم.

ج- دانلود کتابخانه ها

در این بخش، کتابخانه های انواع مختلف میکروکنترلر STM32 , STM8 و همچنین کتابخانه های ماژول ها و سنسور ها و نیز کتابخانه های انواع LCD ها و … را قرار می دهیم.


3- خرید و فروش محصولات STM32

در این قسمت به معرفی انواع هدرها و بردهای آموزشی مربوط به میکروکنترلر STM32 و STM8 و همچنین بردهای خود شرکت ST مانند بردهای Discovery و Nucleo و… را به فروش می گذاریم. و در صورت امکان کاربران عزیز می توانند بردهای آموزشی و دیگر بردهای مربوط به شرکت ST را به فروش بگذارند.